[POD*angel] Official Clan Site
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

[POD*angel] Official Clan Site

Ovo je forum ZENSKIH clanova [POD] klana...
 
HomePortalLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Bogat i siromashan :P

Go down 
2 posters
AutorPoruka
* Tinnaaa




Broj poruka : 25
Datum upisa : 2009-05-27
Godina : 30
Lokacija : Kumanovo, Makedonija

Bogat i siromashan :P Empty
KomentarNaslov komentara: Bogat i siromashan :P   Bogat i siromashan :P I_icon_minitimeWed Jul 08, 2009 2:45 am

Bile si edn bogat dechko ii nekoj siromashan chovek u godine..tj bogat vozija BMW a tj siromashan fikjo..ii vozile edn pozadi drugoga, prvo BMW pa fikjo..ii ovj ss fikjo ga udara ovoga od pozadi na semafor..
iskacha ovj bogat i vika "Abe tachan li si, znaesh li ovoj kolko e skupo afto, sakash li u zatvor?", aa ovj siromashan vika "Abe ajde ti imash pare, ja nemam..siromashan, ti mozhesh takvi 5 da imash..glej me mene, ja ss fikjo".Oprostija mu dechko na choveka i produzhile da voziv..vozile,vozile i na naredni semafori ovj pa ga udri..iskacha bogat i vika "Dobro, ti normalan li si? Gledaj, pa me udri, da mi platish sga!", a ovj pa vika "Lee pa neli te e zhal, vidi shto vozu a po celi dnovi utepam se rabotajki...daj sozhali se.." ii ovj pa mu oprosti.
I po trekji put, na naredni semafori pa se udarav, i ovj siromashan mu vika "Vozi vozi, ja sam".

lol! lol! lol!
Na vrh Go down
BEBI




Broj poruka : 61
Datum upisa : 2009-05-27
Lokacija : HajNehaj :p

Bogat i siromashan :P Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bogat i siromashan :P   Bogat i siromashan :P I_icon_minitimeWed Jul 08, 2009 5:06 pm

ako nesto neko ovde razume neka mi javi tina molim prevod na msn Very Happy
Na vrh Go down
* Tinnaaa




Broj poruka : 25
Datum upisa : 2009-05-27
Godina : 30
Lokacija : Kumanovo, Makedonija

Bogat i siromashan :P Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bogat i siromashan :P   Bogat i siromashan :P I_icon_minitimeTue Jul 14, 2009 5:48 pm

E jbg Razz
Na vrh Go down
BEBI




Broj poruka : 61
Datum upisa : 2009-05-27
Lokacija : HajNehaj :p

Bogat i siromashan :P Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bogat i siromashan :P   Bogat i siromashan :P I_icon_minitimeWed Jul 15, 2009 11:30 pm

Vojiim te Smile
Na vrh Go down
* Tinnaaa




Broj poruka : 25
Datum upisa : 2009-05-27
Godina : 30
Lokacija : Kumanovo, Makedonija

Bogat i siromashan :P Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bogat i siromashan :P   Bogat i siromashan :P I_icon_minitimeThu Jul 23, 2009 3:57 pm

I ja teebe :****
Na vrh Go down
Sponsored content





Bogat i siromashan :P Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Bogat i siromashan :P   Bogat i siromashan :P I_icon_minitime

Na vrh Go down
 
Bogat i siromashan :P
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
[POD*angel] Official Clan Site :: Zabava :: Vicevi-
Idi na: